MÖBLER / Soffor / Fästmanssoffa 16589331

nr 1658 9331

Fästmanssoffa

1880-tal. Längd: 106 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 november 2024
kl 20:07:48

17/11 14:55:02 1      Vinnande bud